Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Prusach

Aktualnosci     Historia     Kadra     Uczniowie     SU     Galeria     Kontakt     Ogłoszenia     Plan lekcji     Pozalekcyjne     Dokumenty     SKC     SKF     Rodzice
MENUzig-zag.prv.pl
LINKI

Strona główna

Aktualności

Historia

Kadra

Uczniowie

Samorząd Uczniowski

Galeria

Kontakt

Ogłoszenia

Plan lekcji

Zajęcia pozalekcyjne

Dokumenty

Szkolne Koło CaritasSzkolne Koło Fotograficzne

Dla rodziców

SALA GIMNASTYCZNASala gimnastyczna w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Prusach wybudowana została w oparciu o zadanie zrealizowane z współfinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Dane techniczne obiektu:
Sala gimnastyczna pow. 277,80 m2 z wyposażeniem takim jak: drabinki gimnastyczne, siatka zabezpieczająca okna, tablice do koszykówki, zestaw do gry w siatkówkę, elektroniczne bezprzewodowe tablice wyników, sprzęt sportowy oraz zaplecze socjalno-sanitarne: szatnie i łazienki dla chłopców i dziewcząt, pomieszczenie dla nauczyciela wraz z łazienką, magazyn na sprzęt sportowy. Obiekt posiada również nowoczesną instalację grzewczą i wspierające ją baterie słoneczne oraz system ochrony p/poż.
Teren wokół jest zagospodarowany (parking, chodniki, droga dojazdowa ).
Sala gimnastyczna w naszej szkole wraz z zapleczem dostępna jest dla ogółu mieszkańców co pozwala na aktywne zagospodarowanie wolnego czasu oraz promowanie zdrowego trybu życia. Obiekt dostępny jest dla osób niepełnosprawnych. W sali organizowane są zawody sportowe, imprezy okolicznościowe i integracyjne z udziałem mieszkańców, władz lokalnych i samorządowych.
W celu uzyskania informacji odnośnie możliwości rezerwacji sali gimnastycznej prosimy o zapoznanie się z harmonogramem udostępniania sali gimnastycznej, Regulaminem oraz kontakt telefoniczny.

Regulamin wynajnu sali gimnastycznej

Harmonogram wynajmu sali gimnastycznej 2016/17
OKE Kraków

Kuratorium Oświaty w Krakowie

MEN

UG Kocmyrzów-Luborzyca

Parafia w Prusach


Copyright © 2007 
Created by Tomasz Frań